Oferta pracy

Młodszy administrator sieci komputerowych

Styropmin Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Styropmin Sp. z o. o.

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 71

Mińsk Mazowiecki

Firma STYROPMIN to producent płyt styropianowych z przeszło 25-letnią tradycją na krajowym rynku. Jesteśmy firmą w 100% z kapitałem polskim, posiadamy trzy zakłady produkcyjne, cały czas poszerzamy zasięg naszego działania, gamę produktów oraz wdrażamy nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu.

Jesteśmy w trakcie rozbudowy naszego Działu IT oraz implementacji nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Do swojego zespołu w Mińsku Mazowieckim poszukujemy osoby z pasją na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres zadań:

  • Zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwój sieci komputerowej i teleinformatycznej
  • Utrzymanie i administracja serwerami oraz siecią LAN,WAN,WLAN
  • Konfiguracja i optymalizacja systemów bezpieczeństwa sieciowego
  • Zakup sprzętu i oprogramowania, konfiguracja, wsparcie użytkowników
  • Odpowiedzialność za dokumentację sprzętu i oprogramowania
  • Administracja systemami ERP, bazami danych, aplikacjami webowymi i innymi
  • Obsługa zgłoszeń awarii sieciowych oraz innych incydentów zgodnie z przyjętym procesem

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w samodzielnym administrowaniu siecią i systemami
  • Znajomość systemów serwerowych Windows Serwer 2012, Windows Serwer 2016, Windows Serwer 2019, Linux
  • Umiejętność administrowania siecią LAN, WAN ,WLAN
  • Zaawansowana znajomość zagadnień bezpieczeństwa, min.: zagadnienia szyfrowania danych, bezpieczeństwo sieciowe , VPN
  • Znajomość baz danych mile widziana
  • Znajomość systemu archiwizacji oraz odtwarzania baz danych
  • Wiedza na temat zagadnień wirtualizacji
  • Znajomość systemów ERP oraz programowania PL/SQL, JAVA mile widziana
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Umowę o pracę lub inną elastyczną formę zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym środowisku z ciekawymi projektami
  • Możliwość realizacji zawodowej i rozwoju dzięki rozbudowie Działu IT
  • Pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia o członków rodziny
  • Kartę sportową z możliwością wykupu kart dla członków rodziny
  • Dostęp do środków ZFŚS, paczki świąteczne, imprezy integracyjne
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej o nas na www.styropmin.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy