Oferta pracy

Młodszy Administrator Sieci

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Rozalii 1, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rozalii 1

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • monitoring, utrzymanie, rozwój sieci szkieletowej i dostępowej infrastruktury sieciowej (LAN i WAN);

  • administracja przyłączami dostawców Internetu;

  • administracja systemami UTM, IDS/IPS, Webfiltering’u;

  • administracja systemami telefonii VoIP;

  • utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci bezprzewodowej;

  • zapewnienie bezpieczeństwa dla dostępu z zewnątrz do infrastruktury IT;

  • udział w projektach i wdrożeniach w zakresie rozwoju infrastruktury i systemów sieciowych;

  • tworzenie dokumentacji technicznej, schematów sieciowych i dokumentacji bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • umiejętność administracji środowiskami sieciowymi TCP/IP wraz z usługami, zagrożeniami sieciowymi oraz technologiami bezpieczeństwa (np. Firewall/IPS/IDS/UTM, IPSEC, DOT1X) – na poziomie zaawansowanym;

  • umiejętność administracji urządzeniami HPE, Cisco, Fortinet lub podobnymi w zakresie routingu (w tym BGP/OSPF) i switchingu – na poziomie zaawansowanym;

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu bezprzewodowych sieci w budynkach biurowych i magazynowych;

  • znajomość systemów z rodziny Linux.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa