Oferta pracy

Młodszy Administrator Sieci

NATEK POLAND

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CCNA

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do Natek Poland i pracuj dla branży TV! Na projekcie będziesz pracować z najnowszymi rozwiązaniami (Cisco, Fortinet).

Twój zakres obowiązków

  • Administracja infrastrukturą sieciową opartą o rozwiązania: Cisco, Fortinet, Extreme

  • Udział w projektach IT przy współpracy z zespołami Linux, Windows, Storage

  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie i rozbudowę infrastruktury sieciowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu telekomunikacja, informatyka lub pokrewne

  • Znajomość jęz. angielskiego na stopniu komunikatywnym

  • Wiedzę z zakresu min. CCNA (routing, switching, Wi-Fi)

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sieciowych

  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w swoich działaniach

  • Chęci do rozwoju osobistego w zakresie sieci komputerowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Phone interview with NATEK recruiter

2

Phone interview with Hiring Manager and Tech Lead

3

Feedback