Logo Pracuj.pl

Młodszy administrator systemów ERP

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • My/SQL

  • SQL

  • Oracle

Mile widziane

  • TMS

  • WMS

  • BPS

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i serwis systemu oraz stała praca nad poprawą jakości wdrożonych funkcjonalności.
  • Współpraca z użytkownikami systemów IT w zakresie prowadzonych projektów wdrożeniowych i prac rozwojowych.
  • Skuteczna realizacja zaplanowanego rozwoju systemu ERP.
  • Praca nad minimalizacją incydentalności systemu.

Nasze wymagania

  • Znasz od strony administracyjnej bazy danych My/SQL, oraz narzędzia: SQL oraz Oracle.
  • Zdobyłeś/aś min. 1 rok doświadczenia w roli Administratora systemów ERP.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe lub jesteś w trakcie studiów zaocznych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwia Ci czytanie dokumentacji technicznej.
  • Mile widziana znajomość systemu IFS App.
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii IT stosowanych w systemach klasy ERP.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wysoką samodzielność w działaniu.
  • Ciekawe wyzwania zawodowe w rozwijającej się organizacji.
  • Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od realizacji celów.
  • Pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe).
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Młodszy administrator systemów ERP, Kielce