Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych – EAI/ESB

Netia

  • Puławska 464, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Netia

Puławska 464

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • JBoss Application Ser

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (II linia)

  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania

  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • motywacja do poszerzania wiedzy

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • podstawowe umiejętności: pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux (konsola), obsługi relacyjnych baz danych i używania języka SQL, korzystania z narzędzi monitoringu systemów

Mile widziane

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss/WildFlye, Tomcat

  • znajomość XML/XSL, WebServices

  • praktyczna znajomość systemów typu EAI/ESB (preferowane IIB/ACE)

  • umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w pracy z systemami middleware

  • zdobycie wiedzy w obszarze systemów BPM (jBPM, Camunda) w zastosowaniach Enterprise

  • poznanie procesów CI/CD

  • zatrudnienie na umowę B2B

  • praca częściowo zdalna.