Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych – EAI/ESB

NetiaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Netia

Puławska 464

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • JBoss Application Ser

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji i interfejsów w obszarze integracji systemów i automatyzacji procesów, opartych na IBM IIB/ACE oraz Jboss
  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (II linia)
  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania
  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • motywacja do poszerzania wiedzy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • podstawowe umiejętności: pracy w systemach operacyjnych rodziny Unix/Linux (konsola), obsługi relacyjnych baz danych i używania języka SQL, korzystania z narzędzi monitoringu systemów

Mile widziane

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss/WildFlye, Tomcat
  • znajomość XML/XSL, WebServices
  • praktyczna znajomość systemów typu EAI/ESB (preferowane IIB/ACE)
  • umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w pracy z systemami middleware
  • zdobycie wiedzy w obszarze systemów BPM (jBPM, Camunda) w zastosowaniach Enterprise
  • poznanie procesów CI/CD
  • zatrudnienie na umowę B2B
  • praca częściowo zdalna.

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych – EAI/ESB, Puławska 464, Warszawa