Oferta pracy

Młodszy administrator systemów informatycznych

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCIO firmie

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI

pI. Solidarności 1

Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności
poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników systemów informatycznych eksploatowanych w Europejskim Centrum Solidarności
  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych
  • Monitorowanie oraz dbanie o ciągłość działania infrastruktury informatycznej
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną serwerowni (Głównej oraz pośrednich)
  • Zarządzanie wewnętrzną centralą telefoniczną
  • Realizacja zadań w zakresie utrzymania infrastruktury informatycznej tj. terminowa wymiana sprzętu oraz oprogramowania, utrzymanie wymaganych wersji oprogramowania, naprawa, modernizacja sprzętu oraz instalacja nowych urządzeń
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w sieciach LAN, WLAN, nadzór nad bezpiecznym przechowywaniem i przewarzaniem informacji w lokalnych systemach informatycznych
  • Udział w opracowywaniu standardów w zakresie utrzymania i zabezpieczania systemów teleinformatycznych
  • Współpraca z innymi komórkami w ECS w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania lokalnych systemów informatycznych oraz udzielania pomocy w obszarze wsparcia użytkowników
  • Delegowanie, koordynacja oraz nadzorowanie prac wykonywanych przez zewnętrznych dostawców usług informatycznych
  • Monitorowanie oraz zarządzanie środowiskiem aplikacyjnym
  • Monitorowanie oraz zarządzanie platformą witalizacyjną VMware oraz HyperV
  • Monitorowanie oraz zarządzanie środowiskiem serwerowym w ECS (systemy operacyjne oraz udostępniane przez nie usługi)
  • Zarządzanie konfiguracją sieci LAN oraz WLAN w budynku ECS
  • Monitoring i zarządzanie macierzami dyskowymi
  • Zarządzanie wykupionymi usługami hostingowymi
  • Zarządzanie systemem kopii bezpieczeństwa danych
  • Zarządzanie systemami kontroli dostępu oraz monitoringu budynku

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii sieciowych WAN\LAN\WLAN
  • Doświadczenie w zarządzaniu sieciami opartymi o rozwiązania firm Juniper, Checkpoint, Enterasys Networks
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskami wirtualnymi (HYPER-V, VMware vSphere)
  • Znajomość systemów backupu danych (Veritas Backup Exec, Veeam)
  • Doświadczenie w pracy z pakietem Microsoft System Center 2012
  • Doświadczenie w instalacji i konfiguracji macierzy oraz serwerów
  • Znajomość oraz doświadczenie w systemach i usługach: Linux (Debian, Ubuntu), Windows (Workstation / Server 2008R2/2012R2 oraz rolami/usługami ActiveDirectory, DNS, DHCP, WDS, DFS, DFSR, FileServer, Print Server, Failover Cluster)
  • Praktyczna znajomość budowy komputerów, serwerów i sieci komputerowych
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz problemów użytkowników
  • Doświadczenie w zadządzaniu Exchange Server 2013/2016

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii klastrowania oraz wysokiej dostępności usług (Microsoft, Vmware, Checkpoint, Enterasys, Juniper)
  • Certyfikaty: Microsoft, VMware, Juniper, Checkpoint, Enterasys
  • Znajomość języków skryptowych PowerShell oraz VBScript

Oczekiwany profil Kandydata:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, współpraca
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do najnowszych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 25 września 2020.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Europejskie Centrum Solidarności z siedzibą w Gdańsku, plac Solidarności 1, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Na podstawie art.4 pkt. 11 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną”.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy