Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

VIRTLINE Sp. z. o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Spółka VIRTLINE świadczy usługi informatyczne dla firm, specjalizujemy się w wirtualizacji oraz w bezpieczeństwie informatycznym. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów do Działu IT. Szukamy osób dla których informatyka to pasja i chcą ją rozwijać mając dostęp do najnowszych technologii.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student ostatnich lat kierunków informatycznych

  • Szeroka wiedza z zakresu sprzętu komputerowego klasy PC oraz serwerów

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych, protokołu TCP/IP

  • Znajomość technologii Microsoft Windows Server 2012, 2016, 2019

  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, MSSQL

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT

  • Gotowość do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własna działalność (wg preferencji Kandydata).

  • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji.

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Szkolenia

  • Solidne narzędzia do wykonywania pracy

  • Benefit Multisport

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej