Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ubuntu

  • SLES

  • TCP/IP

  • HTTP

  • SMTP

  • POP3

  • SNMP

  • HAProxy

  • Linux-HA

  • Vmware

Mile widziane

  • Windows Server

  • MySQL

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie systemami z rodziny Linux (konfiguracja, parametryzacja);

  • wsparcie administratorów aplikacji i developerów;

  • konfiguracje usług (m.in. WWW, DNS, LDAP, FTP);

  • monitorowanie wydajności systemów;

  • reagowanie na incydenty i dbanie o ciągłość działania infrastruktury i systemów informatycznych;

  • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo;

  • planowanie rozwoju i zarządzanie pojemnością;

  • dokumentowanie wprowadzanych zmian;

  • tworzenie skryptów (Bash, Perl, Python).

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na systemach Linux (w szczególności Ubuntu, SLES);

  • umiejętność instalacji, wdrażania i utrzymania systemu informatycznego;

  • znajomość działania protokołów: TCP/IP, HTTP, SMTP, POP3, SNMP;

  • znajomość zagadnień związanych z wysoką wydajnością (HAProxy, Linux-HA);

  • znajomość technologii wirtualizacji Vmware;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną;

  • nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;

  • cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

  • gotowość i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość systemów Windows Server;

  • znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL;

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa