Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów informatycznych

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja systemów Windows i oprogramowania zgodnie ze standardami firmy

  • Przygotowywanie/przenoszenie stanowiska pracy, wymiana sprzętu komputerowego itp., podłączanie sprzętu do sieci LAN

  • Inwentaryzacja zasobów IT

  • Środki Trwałe IT (wydawanie/zwrot/utylizacja sprzętu)

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów ze sprzętem (stacje robocze, sprzęt peryferyjny, drukarki)

  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi oraz stacjonarnymi dla pracowników (telefony, laptopy)

  • Administracja AD (konta użytkowników, GPO, Grupy)

  • Administracja Office365

  • Wsparcie HelpDesk

  • Obsługa sprzętu Audio - Video

  • Współpraca z Zakładami w Tajęcinie i Kaliszu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe o specjalizacji Informatyka

  • Praktyczna wiedza administracyjna w zakresie: Active Directory, Windows 10

  • Praktyczna wiedza z MS Office, MS Office365

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

  • Dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji. W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Operator CNC

Przewiń do profilu firmy