Oferta pracy

Młodszy administrator systemów informatycznych

home.pl S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Administrator Systemów Informatycznych to osoba, która administruje systemami Linux na poziomie aplikacyjnym oraz systemu operacyjnego. Zapewnia wsparcie techniczne dla pracowników Obsługi Klienta. Poszukujemy ludzi z pasją, zacięciem do rozwiązywania problemów, od najprostszych po zawiłe, których rozwiązanie daje satysfakcję.

  • Rozwiązywanie zagadnień technicznych, zgłaszanych pośrednio przez klientów, w ramach III linii wsparcia

  • Wsparcie merytorycznym w zagadnieniach technicznych

  • Analiza funkcjonowania aplikacji instalowanych na hostingu przez klientów, w tym błędów

  • Analiza wydajnościową aplikacji

  • Analiza logów poszczególnych usług (np. www, ftp, ssh, imap/pop3, smtp)

  • Realizacja zleceń np. odtwarzania danych z kopii zapasowej

Nasze wymagania

  • Znajomość powłoki systemu unix BASH

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z działaniem systemów operacyjnych

  • Zdolności analityczne w zakresie błędów aplikacji (np. języku PHP)

  • Znajomość administracji popularnymi uslugami www, ftp, ssh, imap/pop3, smtp, dns

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę

  • Szkolenia wewnętrzne i pracę w doświadczonym zespole administratorów

  • Możliwości rozwoju i awansu, zarówno w ścieżce Administratora IT, jak i Architekta IT

  • Monitor i laptop służbowy z Windowsem, wybranym Linuxem lub Mac OS

  • Pracujemy w systemie hybrydowym, a na czas pracy zdalnej zapewniamy niezbędne narzędzia

  • Udostępniamy bezpłatny kurs online języka angielskiego i niemieckiego, zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych, bony na święta i dofinansowanie do wypoczynku

  • „Bilet do Rozwoju" – to oferta szkoleń z naszymi ekspertami, dzięki którym w ciągu kilkunastu miesięcy możesz zyskać kompetencje potrzebne by zostać: grafikiem komputerowym, administratorem serwerów, programistą frontend lub PHP

  • Mamy luźną, przyjazną atmosferę, nie mamy dress code

  • W  biurze zapewniamy pyszną kawę z własnej kawiarni, świeże owoce i wiele innych niespodzianek!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest zarejestrowana w home.pl, a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy