Ta oferta pracy jest nieaktualna od 496 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

    Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. jest wieloletnim liderem rynku kontraktów terminowych. W 2016 r. został uhonorowany Nagrodą Specjalną GPW i tytułem Brokera Roku 2015. W roku 2015 biuro otrzymało najwyższą ocenę dla DM BOŚ w ankiecie czytelników Gazety Giełdy Parkiet. W 2014 r. został wybrany Najlepszym Domem Maklerskim w rankingu gazety "Parkiet". Od lat zajmuje miejsce na podium w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich miesięcznika "Forbes" i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

    Poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: SI/02/2017

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie infrastrukturą wirtualizacyjną VMware oraz macierzami dyskowymi
    • Administrowanie systemami opartymi o system operacyjny Linux
    • Administrowanie urządzeniami sieciowymi LAN/SAN
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i wysokiej dostępności świadczonych usług
    • Dokumentowanie prowadzonych prac

    Wymagania:

    • Doświadczenie w administracji infrastrukturą wirtualizacyjną VMware
    • Doświadczenie w administracji macierzami NetApp w środowiskach wymagających wysokiej niezawodności
    • Doświadczenie w administracji systemami Linux (preferowany Debian lub pochodne), z usługami typu MySQL, czy DNS
    • Doświadczenie w administracji systemami Atlassian Jira/Confluence
    • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieci LAN/SAN
    • Umiejętność automatyzacji pracy administarotra
    • Praktyczna znajomość Veritas NetBackup będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie umożliwiającym swobodną korespondencję i sprawne korzystanie z dokumentacji

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet socjalny
    • Możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najlepszych Domów Maklerskich w Polsce
    • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
    • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.