Oferta pracy

  • Podleśna 61, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Podleśna 61

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Hyper-V

  • VMware

  • GPO

  • IIS

Mile widziane

  • Jira

  • Fortinet

  • Sophos

  • Cisco

O projekcie

Praca w warszawskim Centrum Medycznym MAVIT w Warszawie, wchodzącym w skład Grupy LUX MED.

Okazjonalne wyjazdy do placówki w Katowicach.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie środowiskami serwerowymi w postaci serwerów fizycznych jak i złożonych środowisk wirtualnych.

  • Zarządzanie siecią i jej składnikami.

  • Zarządzanie maszynami wirtualnymi jak i fizycznymi z rodziny rozwiązań Microsoft Windows, Linux - Debian, Ubuntu, Mint, CentOs.

  • Czynny udział w projektach modernizacji obecnych środowisk serwerowych i kopii zapasowych.

  • Analiza, raportowanie funkcjonowania i stanu środowisk serwerowych, systemów bezpieczeństwa i reagowania na incydenty.

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT.

  • Tworzenie dokumentacji i procedur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym i minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Opanowane zagadnienia administracji systemami Windows (edycje desktopowe i serwerowe) - w tym usług ActiveDirectory, GPO, DHCP, DNS, IIS, Linux, wersjami systemów operacyjnych działających jako KIOSK.

  • Zagadnienia usług i protokołów sieciowych.

  • Technologia Hyper-V, VMware, vmotion, vSphere DRS, HA i inne.

  • Umiejętność rozwiązań systemowych i macierzy dyskowych firm DELL, HP, HUAWEI oraz umiejętność konfiguracji sieci i identyfikacji przyczyn awarii - DHCP, DNS, WiFi.

  • Dodatkowym atutem jest znajomość Jira/innych systemów HelpDesk oraz podstaw zarządzania Fortinet/Sophos/Przełączników Cisco.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Dynamiczną pracę, wyzwania zawodowe i ambitne projekty.

  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym).

  • Możliwość wykupienia pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Elastyczne podejście do godzin rozpoczęcia – zakończenia pracy.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie online z zespołem technicznym

3

Spotkanie online z Kierownikiem

4

Informacja zwrotna po rozmowie