Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów IT

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL

  • Jasielska 10A, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Jasielska 10A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie końcowych użytkowników systemów IT,

  • Administrowanie systemami IT,

  • Diagnozowanie błędów systemowych i podejmowanie decyzji o sposobie ich rozwiązywania,

  • Podstawowa obsługa bazy danych,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i nowych wersji aplikacji,

  • Udział w projektach IT,

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zgłaszanych problemów.

Nasze wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w dziale wsparcia IT,

  • Podstawowa znajomość SQL (tworzenie raportów),

  • Wiedza o zagadnieniach związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WIFI,

  • Umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych,

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,

  • Komunikatywność, otwartość, empatia,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Zdolność szybkiego uczenia się.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy