Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów IT

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

al. Jerozolimskie 134

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa informatyczna biura – Helpdesk
  • wspomaganie pracy Administratora Infrastruktury IT
  • współtworzenie projektów wdrażania nowych rozwiązań IT

Oczekujemy:

  • dwuletniego doświadczenia w pracy jako Help Desk
  • bardzo dobrej znajomości systemu Windows 10
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności diagnozowania usterek
  • podstawowej wiedzy na temat funkcjonowania sieci (TCP/IP, DNS, DHCP, RADIUS)
  • wiedzy z zakresu podstawowej naprawy laptopów oraz komputerów stacjonarnych
  • znajomości języka Angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną
  • szybkiego przyswajania wiedzy
  • mile widziana wiedza z zakresu obsługi Active Directory, znajomość systemów Windows Server, Linux

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy