Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów IT

Hawatel sp. z o.o.

Aleja Armii Ludowej 6/164

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i administracja aplikacji i systemów IT

  • Monitorowanie stanu systemów informatycznych

  • Rozwiązywanie problemów napływających do działu

  • Rozwój i automatyzacja narzędzi do deploymentu

  • Rozwój narzędzi do monitoringu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów (GNU/Linux, MS Windows)

  • Dobra znajomość protokołów sieciowych TCP/IP + ogólna wiedza na temat sieci komputerowych

  • Znajomość serwerów HTTP, SMTP, DNS, IMAP itp.

  • Znajomość języka skryptowego do automatyzacji zadań administracyjnych Bash/Python lub innego

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi do monitorowania systemów oraz zbierania i analizy logów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

To oferujemy

  • Dogodną formę zatrudnienia

  • Szkolenie oraz niezbędne materiały

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni

  • Luźną atmosferę pracy

  • Pracę w profesjonalnym gronie specjalistów

  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

O nas

Cześć! Niezmiernie nam miło, że jesteś zainteresowany ogłoszeniem o pracę na stanowisko Administrator systemów IT w naszej firmie 😃. Zapoznaj się proszę z ofertą pracy i zaaplikuj. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania po przeczytaniu poniższej oferty, zadaj je podczas aplikowania.

Hawatel jest firmą wspierającą budowę zespołów IT, która dostarcza rozwiązania informatyczne dla wiodących na rynku Klientów z sektora telekomunikacyjnego, finansowego oraz handlu elektronicznego.

Projektujemy, analizujemy, kodujemy i wdrażamy rozwiązania spełniające biznesowe potrzeby naszych Klientów z różnych części świata.

Nasz zespół tworzą inżynierowie z pasją. Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie praktyczne dzielimy się ze światem naszymi osiągnięciami i pomysłami. Ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi partnerami, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom pełną, zintegrowaną usługę zorientowaną na wartość.

Jesteśmy zespołem specjalistów z ugruntowaną pozycją na rynku. Prężnie się rozwijamy, dlatego poszukujemy nowych talentów, które pomogą nam zawojować świat IT.