Oferta pracy

Młodszy administrator systemów komputerowych

Moto-Profil Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Moto-Profil Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz pozostałego sprzętu teleinformatycznego.

  • Przygotowanie raportów i analiz zgodnie z bieżącymi potrzebami Firmy.

  • Wdrażanie i utrzymanie oprogramowania w Firmie.

  • Wsparcie pracowników Firmy w oparciu o system zgłoszeń Jira

  • Udział w projektach IT

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, Android, iOS, programów MS Office, a także sprzętu komputerowego

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane: wyższe z zakresu informatyki).

  • Znajomość zagadnień dotyczących sieci LAN/WAN, WLAN, TCP/IP, VPN.

  • Umiejętność budowania zapytań w języku SQL.

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów.

  • Analitycznie myślenie oraz wyciąganie logicznych wniosków.

  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • Dofinansowanie do obiadów w formie kateringu

  • Lokalizacja blisko A4 i DTŚ

Dział IT to prężnie rozwijająca się struktura w firmie Moto-Profil, na której sukces składa się niemal 60 osób, podzielonych na kilka zespołów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach (administracja, programowanie, wdrażanie, testowanie, obsługa klienta, itd.).

Projekty realizowane przez dział IT są autorskie i skoncentrowane wokół szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Obejmują m.in. e-commerce, ERP, WMS czy CRM. Rozwój działań wspieramy użyciem najnowszych rozwiązań wspomagających (JIRA, SalesForce, Git, TeamCity i inne) oraz technologii (ASP.NET MVC 5, NET Core 2.0, HTML5, CSS3, Angular 6, Knockout.js, Bootstrap, Xamarin, WebApi, Zend Framework PHP, Oracle, MSSQL Server). Praca w naszym dziale IT umożliwi Ci podnoszenie swoich kwalifikacji przy wsparciu naszego doświadczonego zespołu profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy