Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów Komputerowych i Sprzętu IT

GRUPA NEUCA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń oraz rozwiązywanie incydentów w ramach II linii wsparcia pracowników

  • instalacja i rekonfiguracja sprzętu PC i oprogramowania,

  • konfiguracja i zarządzanie systemem Windows i pakietem MS Office na komputerach PC,

  • podstawowy serwis oraz konfigurację systemów drukujących,

  • zarządzanie zasobami IT i ich inwentaryzację.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS O365,

  • dobra znajomość systemów z rodziny MS Windows oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w modelu hybrydowym,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • doskonałą atmosferę pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy na tym stanowisku ,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe), a także szeroki wachlarz ofert dostępnych na dedykowanej platformie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne