Oferta pracy

Młodszy administrator systemów komputerowych

Polska Grupa Lotnicza

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami operacyjnymi z rodziny Linux

  • Eliminacja podatności na systemach Linux

  • Administracja bazami danych PostgreSQL, Mongo, MySQL

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń w systemie Jira

  • Udział w projektach rozwojowych

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość administracji systemami Linux

  • Podstawowa znajomość języka skryptowego: Bash, Python itp.

  • Podstawowa znajomość administracji baz danych PostgreSQL, MongoDB, MySQL

  • Podstawowa znajomość serwerów aplikacyjnych

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub studia informatyczne w trakcie

  • Chęć uczenia się nowych technologii

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa systemów operacyjnych

  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie (poziom min. B1)

  • Dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność za realizację postawionych zadań

To oferujemy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT

  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w bardzo ciekawej branży

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji;

  • Miłą atmosferę w zespole wspierającym wykonywanie operacji lotniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi