Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator Systemów

WeNet sp. z o.o.O firmie

WeNet sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa oraz wsparcie klienta w działaniu i konfiguracji usług hostingowych

Nasze wymagania

  • kultura osobista, komunikatywność i pozytywne nastawienie w relacjach ze współpracownikami;
  • chęć nauki;
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz łatwość w poznawaniu nowych systemów i aplikacji;
  • znajomość konfiguracji i obsługi programów pocztowych, ftp;
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem (www, smtp, pop, imap, ftp, dns, ssl);
  • znajomość systemu Linux;

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • unormowany czas pracy;
  • wsparcie przełożonego i zespołu;
  • benefity pracownicze;
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Nie oczekujemy, że będziesz biegły/a w opisanych wyżej dziedzinach. Wystarczy, że będziesz wiedział/a jak działają wymienione systemy i masz zapał do pracy oraz do poszerzania swojej wiedzy. Całej reszty nauczysz się u nas.

Aplikację wyślij do nas klikając w przycisk Aplikuj!

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Młodszy Administrator Systemów, Wadowicka 8A, Podgórze, Kraków