Oferta pracy

Młodszy Administrator Systemów Linux

IQ PL Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Geodetów 16
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IQ PL Sp. z o.o.

Geodetów 16

Gdańsk

IQ PL Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest jedną z czołowych firm z terenu Polski północnej świadczących usługi outsourcingu IT. Obecnie w naszym nowym Data Center w Gdańsku utrzymujemy ponad 1000 fizycznych serwerów, z których korzysta kilkanaście tysięcy klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i oraz uruchomieniem nowych usług poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżący monitoring serwerów i usług.
  • Usuwanie awarii i usterek na serwerach.
  • Wsparcie i pomoc techniczna dla klientów firmy.
  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznych.
  • Instalacja, konfiguracja, administracja systemów Linux.
  • Realizacja projektów.

Wymagania:

  • Znajomość konfiguracji środowiska LAMP.
  • Znajomość baz danych MySQL/PostgreSQL.
  • Znajomość wirtualizacji kontenerowej (np. OpenVZ, LXC).
  • Znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP / IP.
  • Znajomość zagadnień związanych z DNS.
  • Umiejętność podstaw programowania w językach skryptowych (np. BASH, Perl).
  • Dobra znajomość języka angielskiego (głównie dokumentacja techniczna).
  • Chęć rozwijania swoich kompetencji.
  • Bardzo dobra komunikatywność (praca w grupie) oraz sumienność.

Mile widziane:

  • Znajomość Docker.
  • Znajomość Postfix.
  • Znajomość Python.
  • Znajomość paneli administracyjnych DirectAdmin i cPanel będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w istniejącej od 19 lat na rynku, stabilnej firmie, opierającej swój sukces na rozwoju zawodowym pracowników.
  • Dostęp do najnowszych technologii.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Pakiety Multisport i medyczny.

Prosimy o zamieszczenie w CV jednej z następujących informacji (aplikacje bez którejkolwiek z poniższych klauzul nie zostaną rozpatrzone):

  • Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć tylko w obecnej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.) przez IQ PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 16 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Dane podaję dobrowolnie i jestem świadomy prawa dostępu oraz poprawiania ich treści.

  • Jeżeli chcieliby Państwo być informowani i uczestniczyć w obecnej i kolejnych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.) przez IQ PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy ul. Geodetów 16 w celu:

  • realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego,
  • informowania za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy