Logo Pracuj.pl

Młodszy administrator systemów linux (wsparcie klienta)

Kei.plO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przez telefon, e-mail, chat
  • Konfiguracja i zarządzanie usługami internetowymi w ramach gotowych rozwiązań
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Znajomość systemu linux na poziomie użytkownika i administratora
  • Podstawowa znajomość sposobu konfiguracji DNS, Apache, qmail, MySQL
  • Umiejętności pracy i komunikacji w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z serwerami
  • Doświadczenie w branży IT
  • Znajomość języków skryptowych/programowania ( bash, python, perl)
  • Umiejętność nieszablonowego podejścia do klientów

To oferujemy

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premia
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek
  • Kartę Benefit Systems – MultiSport
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • W każdą środę dostaniesz od nas zastrzyk witamin - mamy dostawę świeżych owoców
  • Pyszną kawę z ekspresu
  • Oferujemy również bezpłatny parking

Młodszy administrator systemów linux (wsparcie klienta), Kraków