Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator Systemów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY ADMINISTRATOR

    SYSTEMÓW

    poszukiwany

    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • zarządzanie systemami z rodziny Linux (konfiguracja, parametryzacja);
    • wsparcie administratorów aplikacji i developerów;
    • konfiguracja usług (m.in. WWW , DNS, LD AP, FTP);
    • monitorowanie wydajności systemów;
    • reagowanie na incydenty i dbanie o ciągłość działania infrastruktury i systemów informatycznych;
    • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo;
    • planowanie rozwoju i zarządzanie pojemnością;
    • dokumentowanie wprowadzanych zmian;
    • tworzenie skryptów (Bash, Perl, Python).

    Czego oczekujemy?

    • min. 2 la t doświadczenia w pracy na systemach Linux (w szczególności U buntu, SLE S);
    • umiejętności instalacji, wdrażania i utrzymania systemu informatycznego;
    • znajomości działania protokołów: TCP/IP, HTT P, SMT P, POP3, SNMP;
    • znajomości zagadnień związanych z wysoką wydajnością (HAP roxy, Linux-HA);
    • znajomości technologii wirtualizacji Vmware;
    • znajomości języka angielskieg o w stopniu umożliwiającym
    • sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną;
    • nastawienia na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;
    • cierpliwości i dokładności w wykonywaniu obwiązków;
    • gotowości i umiejętności pracy pod presją czasu;
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

    Dodatkowymi atutami będą :

    • znajomość systemów Windo ws S erver;
    • znajomość baz danych M ySQL, PostgreSQL;
    • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

    Co oferujemy?

    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę
    w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną
    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą, karty prepaid
    Sekcje sportowe
    Parking dla rowerów
    Dofinansowanie posiłków
    Świeże owoce
    i jogurty
    I o wiele więcej...
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje

    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe

    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą APLIKUJ.
    W tytule wiadomości prosimy po wołać się na nazwę stanowiska.
    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350) przy ulicy Ustronnej 41. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli chce Pani/Pan, aby po zakończeniu rekrutacji CV pozostało w bazie danych Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350) przy ulicy Ustronnej 41 w celu wykorzystania w przyszłości, prosimy zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922).