Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy administrator systemowy

SoftNet Sp. z o.o.O firmie

  • Pana Tadeusza 8, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SoftNet Sp. z o.o.

Pana Tadeusza 8

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Serwer

  • TCP/IP

  • Bash

  • Python

  • Perl

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla administratorów systemów

  • Utrzymanie środowiska IT

  • Dokumentacja własnej pracy

Nasze wymagania

  • Co powinieneś wiedzieć aby z Nami pracować:

  • W stopniu podstawowym znać systemy operacyjne Linux lub Windows Serwer,

  • Znać podstawy zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu,

  • Pisać proste skrypty w Bashu, Perlu lub Pythonie,

  • Umieć czytać ze zrozumieniem dokumentację w języku angielskim,

  • Być sumiennym, pracowitym, dokładnym i komunikatywnym oraz otwartym na poznawanie nowych technologii,

  • Pracować co najmniej rok na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych,

  • Znajomość urządzeń sieciowych Cisco,

  • Administracja usługami: WWW, SMTP, FTP lub DNS,

  • Znajomość narzędzi i aplikacji do monitoringu.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Pracę w sektorze bankowym z polskim kapitałem,

  • Dostęp do najnowszych technologii rynku IT,

  • Implementację rozwiązań wspierających pracę systemów bankowych,

  • Udział w ambitnych projektach firmy,

  • Dostęp do wiedzy technicznej i możliwość podnoszenia własnych

  • kwalifikacji.

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • Eventy i spotkania integracyjne,

  • Karta Multisport,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

SoftNet to istniejący od ponad 25 lat dostawca systemów i usług dla bankowości, obecny w ponad 130 bankach w Polsce. To wyzwania intelektualne, to świetny start zawodowy, możliwość ciągłego rozwoju, to realny wpływ na tworzone rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy