Młodszy Administrator Systemowy

Asseco Poland S.A.

Generała Romualda Traugutta 1/7

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Zabbix

  • Grafana

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

W oparciu o profesjonalne Data Center i ulokowane w nim zasoby infrastruktury IT, świadczymy usługi outsourcingu informatycznego dla klientów zewnętrznych, wewnętrznych oraz spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Asseco.

Nasze usługi świadczone są przez wykwalifikowany zespół z wykorzystaniem nowoczesnych technologii IT gwarantujących wysoką dostępność, ciągłość działania i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Praca stacjonarna w biurze we Wrocławiu przy ulicy Generała Romualda Traugutta 1/7.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu - aplikuj!

[rekrutacja online]

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsza linia wsparcia dla świadczonych w Data Center usług – servicedesk

  • Monitorowanie parametrów pracy systemów Data Center i rejestracja zdarzeń

  • Wykrywanie, wstępna diagnoza oraz usuwanie problemów i ich skutków

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz z grupami wsparcia (administratorzy)

  • Nadzór techniczny nad urządzeniami i infrastrukturą w serwerowni

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub elektryczne)

  • Znajomość obsługi infrastruktury Data Center w zakresie UPS, systemów klimatyzacji, systemów przeciwpożarowych, systemów SSWiN

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux

  • Umiejętność montażu, konfiguracji sprzętu komputerowego

  • Znajomość pakietu biurowego MS Office 365 w praktyce

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym (24x7x365) - zmiany 7-19 i 19-7

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość systemów monitoringu infrastruktury IT (Zabbix, Grafana)

  • Znajomość systemów typu servicedesk (np. Jira)

To oferujemy

  • Praca w największej spółce IT

  • Kursy językowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pracowniczy Plan Emerytalny

  • Drużyna Active Team

  • Szkolenia

  • Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania integracyjne

  • Owocowe poniedziałki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy