Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator TETA - Specjalista IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Młodszy Administrator TETA/ Specjalista IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 005305
    Rodzaj pracy: Praca stała
    Zakres obowiązków:
    • Administrowanie systemem TETA w zakresie bieżącego wsparcia użytkowników;
    • Wsparcie dla użytkowników systemu Windows oraz powiązanych aplikacji biznesowych;
    • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez użytkowników związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym - helpdesk/wsparcie użytkowników;
    • Bieżąca obsługa zgłoszeń;
    • Zarządzanie dostępami.
    Oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe informatyczne;
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Znajomość aplikacji TETA;
    • Znajomość procesów z obszaru finansów i HR;
    • Znajomość urządzeń sieciowych od strony konfiguracji i zarządzania;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Komunikatywność;
    • Terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie.
    Oferta:
    • Umowa o pracę lub B2B;
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.
    Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.