Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach: "I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes."
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Młodszy Administrator z językiem francuskim

Acturis Poland Sp. z o.o.

  • Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi zawieranymi przez klientów

  • Administracja danymi związanymi z polisami ubezpieczeniowymi

  • Tworzenie oraz konfigurowanie kont dla brokerów ubezpieczeniowych

  • Przetwarzanie oraz zarządzanie danymi brokerów ubezpieczeniowych

  • Rozwiązywanie problemów użytkowników platformy w zakresie transakcji i płatności

  • Generowanie i dystrybuowanie faktur sprzedażowych

  • Kontrola terminowości opłacanych faktur

  • Zarządzanie umowami zawieranymi pomiędzy brokerem a klientem

  • Praca z dedykowaną platformą informatyczną oraz z wykorzystaniem MS Excel

  • Współpraca z zespołem z Paryża w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek: filologia francuska)

  • Bardzo dobry (min. B2) język francuski w mowie i piśmie oraz biegła znajomość języka polskiego

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętności analityczne w zakresie przetwarzania danych i plików

  • Skrupulatne i dokładne podejście do rozwiązywanych zadań

  • Wielozadaniowość

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zmiany ścieżki kariery

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Wdrożenie w Paryżu

  • Szkolenia i warsztaty

  • Stabilne zatrudnienie

  • Cykliczne podwyżki

  • Liczne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 21 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w przesyłanych dokumentach.