Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Akcji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Analiza spółek notowanych na polskim i zagranicznym rynku kapitałowym;
    • Przygotowywanie rekomendacji inwestycyjnych na potrzeby zarządzania portfelem akcji funduszu emerytalnego;
    • Pomoc przy prowadzeniu dokumentacji związanej z nadzorem korporacyjnym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie: ukończone studia licencjackie na kierunkach powiązanych z finansami oraz metodami ilościowymi w Ekonomii;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i VBA;
    • Umiejętność budowania modeli finansowych;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji oraz skrupulatność i dokładność;
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy za granicą w ramach stypendium lub praktyk zawodowych.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie finansów i inwestycji;
    • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych;
    • Miejsce pracy w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego;
    • Nieformalna atmosfera pracy – mówimy sobie na „Ty” i brak dress-codu;
    • Pracę w dynamicznym zespole.
    Poszukujemy właśnie Ciebie!

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie!

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom