Oferta pracy

Młodszy Analityk Aktuarialny – Sprawozdawczość Aktuarialna

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obliczanie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych dla celów rachunkowości oraz wyniku technicznego dla spółki życiowej i majątkowej;

  • Nadzór nad poprawnością zbierania danych oraz ich weryfikacja;

  • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych i przetwarzania wyników;

  • Analiza wyników raportowanych do regulatora oraz akcjonariusza, a także udzielanie wyczerpujących wyjaśnień dla tych instytucji w razie potrzeby.

Nasze wymagania

  • Excel w stopniu pozwalającym na sporządzanie i analizę arkuszy (mile widziana znajomość VBA);

  • Znajomość relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość podstaw SQL/SAS);

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia;

  • Determinacja w wywiązywaniu się z podjętych zobowiązań;

  • Dobra organizacja pracy umożliwiająca terminową realizację zadań i efektywność.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. poprzez udział w szkoleniach, dofinansowanie nauki j. angielskiego, dofinansowanie studiów podyplomowych).

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wielu obszarach, a także możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych w ramach firmy, która nieustannie się rozwija.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Dołączenie do Zespołu ds. Sprawozdawczości Aktuarialnej pozwoli Ci na postawienie pierwszych kroków w dziedzinie aktuariatu i zdobycie doświadczenia w zakresie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na potrzeby rachunkowości, wyliczeń wyniku technicznego a także otwiera możliwość dalszego rozwoju w zakresie Wypłacalność II i IFRS17.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz "Aplikuj".

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy