Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Aktuarialny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Pramerica Życie TUiR SA oferuje zindywidualizowane ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i firm. Jesteśmy wielokrotnym zdobywcą tytułu Najlepszy Pracodawca. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: AKT/10/2018

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie analiz i obliczeń związanych z długoterminową naturą ubezpieczeń na życie,
    • udział w kalkulacji rezerw techniczno-ubezpieczeniowych,
    • udział w projektach związanych z wyceną produktów ubezpieczeniowych,
    • przygotowywanie materiałów związanych z produktami ubezpieczeniowymi,
    • udział w projektach związanych z wdrożeniem i obsługą produktów ubezpieczeniowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów w obszarze nauk ścisłych (matematyka, statystyka),
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • zdolność analitycznego myślenia, oceny i formułowania wniosków,
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • biegła znajomość pakietu MS Office,
    • mile widziana wiedza i umiejętności z zakresu dokonywania obliczeń aktuarialnych oraz znajomość VBA i SQL.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów,
    • Bogaty pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie oraz dostęp do programu kafeteryjnego.
    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku:
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 18.11.2018 r.
    bottom