Oferta pracy

Młodszy Analityk AML

STS S.A.O firmie

  • Porcelanowa 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analizowanie procesów weryfikacji;

  • Przegląd klientów pod kątem statusu PEP;

  • Bieżące monitorowanie transakcji;

  • Gromadzenie i analiza danych i dokumentacji;

  • Wsparcie zespołu w optymalizacji procesów kontroli oraz zarządzania ryzykiem.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);

  • Zdolności analityczne;

  • Zainteresowanie tematyką AML oraz analizą danych;

  • Doświadczenie w AML lub dziedzinach pokrewnych (Zarządzanie Ryzykiem, Analiza Płatności itp.).

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży bukmacherkiej lub gaminowej.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat;

  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów;

  • Zestaw szkoleń pozwalających łatwo wdrożyć się w stanowisko;

  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po zakończeniu okresu próbnego;

  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN;

  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe;

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego;

  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe;

  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów;

  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy;

  • Dostęp do programu Referral Bonus;

  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowe bistro

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy

Doświadczenie nie jest głównym wyznacznikiem w wyborze kandydata.