Oferta pracy

Młodszy Analityk / Analityczka

Mercer

Mercer

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz danych i raportów dla konsultantów Mercer oraz klientów korporacyjnych w regionie EMEA (np. analizy systemów płacowych, raporty korzyści, wyniki badań zaangażowania pracowników, wyniki badań dot. preferencji benefitowych pracowników itp.)

  • Tworzenie i aktualizowanie szablonów i narzędzi Excel; przygotowywanie baz danych w plikach Excel

  • Programowanie (ustawianie) wewnętrznych narzędzi Mercera służących do analizy danych

  • Weryfikacja analiz i wsparcie dla innych osób z zespołu

  • Testowanie ustawień zaprogramowanych przez inne osoby z zespołu w ramach wewnętrznych narzędzi/systemów

  • Codzienna komunikacja z kolegami i koleżankami z Mercera pracującymi w różnych zakątkach świata (maile, calle, videocalle, komunikator Teams)

  • Komunikacja z klientami zewnętrznymi na różnych poziomach organizacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i podejście do pracy polegające na rozwiązywaniu problemów

  • Język angielski – w stopniu dobrym, umożliwiającym codzienną swobodną komunikację (B2)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Power Point i MS Word - jeśli zdecydujesz się aplikować, powinnaś/powinieneś czuć się komfortowo pracując z tabelami przestawnymi, wyszukiwaniami pionowymi i poziomymi (vlookups i hlookups), a także wiedzieć, jak korzystać z niektórych najbardziej popularnych formuł Excela)

  • „Oko” do szczegółów – konieczne w przypadku sprawdzania i korekty najwrażliwszych danych

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu (poniedziałek-piątek, elastyczny czas pracy od 8.00-10.00 do 16.00-18.00)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych lub/i raportowaniem

  • Znajomość innych języków europejskich, szczególnie hiszpańskiego

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Szansę zdobycia doświadczenia w prawdziwie międzynarodowej firmie

  • Udział w szkoleniach z dedykowanym trenerem, które przygotują Cię do codziennych zadań

  • Zapoznasz się z tablicami Kanban i innymi metodami LEAN

  • Wsparcie zespołu podczas pierwszych tygodni pracy i na co dzień 😊

  • Swobodny “dress code”

  • Elastyczne godzin pracy oraz hybrydowy model pracy (praca z biura 1-2 dni w tygodniu)

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy (Al. Jerozolimskie 98)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

Czego możesz się spodziewać?

  • Uwielbiamy liczby i pracę z ludźmi z bardzo różnych zakątków świata

  • Czujemy się swobodnie w Excelu i innych systemach informatycznych

  • Lubimy uczyć się nowych rozwiązań, cenimy sobie możliwość szkoleń i podnoszenia naszych kwalifikacji

  • Wielu z nas rozwija swoje kariery w Mercer od kilku lat i nadal znajduje dla siebie ciekawe możliwości, nowe zadania, nowe stanowiska i wyzwania

  • W firmie wszyscy jesteśmy ze sobą na „Ty”, nie ma „szklanych sufitów”!

  • Jesteśmy dużą korporacją, ale z prawdziwie rodzinnymi relacjami i serdeczną współpracą na co dzień. Szanujemy siebie nawzajem jako ludzi i współpracowników!

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które podobnie jak my dobrze czują się w środowisku analitycznym. Mamy w ramach spółki Mercer kilka zróżnicowanych zespołów analitycznych. Podczas rozmów rekrutacyjnych będziesz miała/miał okazję poznać kilku managerów. Postaramy się znaleźć dla Ciebie jak najlepsze miejsce w naszej organizacji, tak aby dać Tobie i firmie szansę na wzajemny sukces.

Mercer

Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer’s more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://www.mercer.com/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Przewiń do profilu firmy