Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Aplikacji

PayPro S.A.O firmie

PayPro S.A.

Kanclerska 15

Poznań

Serwis Przelewy24, należący do PayPro S.A., od 15 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom 350 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania technologiczne. Już kilkadziesiąt tysięcy Merchantów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Rekrutacja prowadzona onlineNumer ref.: Numer referencyjny: 2021/15

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę biznesową oraz systemową aplikacji
  • Przygotowywanie wymagań biznesowych i technicznych
  • Analizę działania aplikacji
  • Bieżącą pracę z zespołami SCRUM
  • Analizę danych przechowywanych w mySQL, mongo, lucene
  • Tworzenie skryptów POC
  • Testowanie przedwdrożeniowe usług i technologii
  • OnBoarding nowych usług

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Chęci do rozwoju i nauki
  • Podstawowej znajomości technologii internetowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Doświadczenia w pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy analityka oraz podstawowa znajomość mySQL, QueryDSL, PHP, JS

Oferujemy:

  • Wewnętrzne szkolenia z zakresu podstaw mySQL, QueryDSL, PHP, JS oraz projektowania usług
  • Stałą pracę w firmie będącej jednym z liderów płatności w Polsce
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy nowych i interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez PayPro SA z siedzibą w Poznaniu”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PayPro SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest PayPro SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 (60-327). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne