Oferta pracy

Młodszy Analityk BI (Controlling)

Limango Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twoja rola i główne zadania

Oprócz projektów ad hoc, analiz finansowych i raportów dla zarządu, będziesz odpowiedzialny za dalszy rozwój wszystkich naszych systemów kontrolingowych i sprawozdawczych.

Będzie to obejmowało następujące zadania:

-zarządzanie i monitorowanie codziennych procedur ETL z DWH do naszego programu BI,

-ciągłe ulepszanie naszej infrastruktury narzędziowej i OLAP-Cube,

-zapewnienie podejmowania decyzji w oparciu o dane poprzez dostarczanie najnowocześniejszych systemów kontrolnych,

-przeniesienie naszego krajobrazu kontrolingowego na wyższy poziom poprzez tworzenie nowych, wnikliwych raportów,

-wdrożenie bieżących prognoz dla naszego P&L, bilansu i przepływów pieniężnych,

-stworzenie Cost-Center-Controlling oraz kilku użytecznych narzędzi dla innych działów.

Podsumowując, na tym stanowisku musisz rozumieć kwestie finansowe i biznesowe oraz to, jak można je uczynić przejrzystymi i/lub przewidywalnymi za pomocą odpowiednich rozwiązań technicznych.

Nie musisz być ekspertem od kodowania, aby rozpocząć pracę na tym stanowisku. Powinieneś być jednak bardzo zmotywowany do rozwoju na tym stanowisku i stałego rozwijania zarówno swoich umiejętności biznesowych, jak i technicznych.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy (B.A.) w dziedzinie finansów, rachunkowości lub informatyki biznesowej,

  • samodzielności i dużego zainteresowania rozwojem na tym stanowisku oraz ciągłego uczenia się, jak sprawić, by wyniki biznesowe były przejrzyste dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym,

  • zaawansowana znajomość programu Excel,

  • Podstawowa znajomość jednego z poniższych zagadnień jest dużym plusem: VBA, SQL, Tableau, PowerBI, Jedox, etc,

  • pasji do pracy w dynamicznie rozwijającym się biznesie E-Commerce, w którym priorytety i zadania mogą się szybko zmieniać,

  • otwarte oko na nowe technologie i megatrendy dotyczące Big-Data, Predictive-Analytics, itp.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2) (w mowie i piśmie), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • podróżowanie do Monachium jeden raz na kwartał nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Zajęcia językowe

  • Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

  • Praca zdalna i elastyczny czas pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, a także dostosowania czasu pracy pod Twój plan dnia.

  • Biuro w centrum Wrocławia

  • W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

  • Owocowe poniedziałki

  • Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

  • Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

  • Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • owocowy poniedziałek

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Co powinna zawierać aplikacja?

Czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów w języku angielskim, jak również o podanie pożądanego wynagrodzenia i najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.