Oferta pracy

Młodszy Analityk BI

KRUK S.A.

  • Wołowska 8, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

KRUK S.A.

Wołowska 8

Psie Pole

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS SQL Server

O projekcie

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem zajmującym się zagadnieniami analitycznymi w dużej, szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze. Zawsze wspieramy się w realizacji zadań, a także staramy się pomagać sobie nawzajem poprzez budowanie mechanizmów automatyzujących pracę zespołu.

Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego nowe i dobre pomysły lubimy stosować w codziennej pracy. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, tj. naszymi zleceniodawcami są również osoby z zagranicy.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieramy nasze koleżanki i naszych kolegów dostarczając im szybką, klarowną informację biznesową poprzez przygotowywanie dashboardów, raportów i zestawień

  • Środowisko pracy oparte na Excelu oraz języku SQL to nasz codzienny świat

  • Ułatwiamy naszym managerom monitoring i kontrolę procesów operacyjnych poprzez wdrażanie i rozwój narzędzi Business Intelligence

  • Wspomagamy firmę w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych poprzez przeprowadzanie analiz efektów podejmowanych działań operacyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQLa (praca w środowisku MS SQL Server)

  • Dobra znajomość Excela (m.in. tabele przestawne)

  • Analityczne myślenie oraz umiejętność formułowania trafnych wniosków

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi pakietów SSIS

  • Znajomość Tableau

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.

  • Ruchome godziny pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00)

  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do Karty Multisport, pakiet kafeteryjny MyBenefit.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników