Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowo-Procesowy

Adamed Pharma S.A.

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesów budżetowania, raportowania i planowania finansowego

  • Projektowanie, tworzenie oraz utrzymywanie modeli danych z wykorzystaniem Power Pivot, Power BI

  • Odpowiedzialność za automatyzację procesów raportowania wyników i planowania krótko- i długookresowego

  • Analiza procesów planowania zintegrowanego zachodzących w organizacji pod kątem ich prawidłowego i efektywnego działania oraz proponowanie i wdrażanie uzgodnionych w nich zmian

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz wizualizacji dotyczących kosztów, projektów, wyników firmy oraz wskaźników finansowych

  • Formułowanie wniosków i rekomendacji w wyniku przeprowadzanych analiz odchyleń i analiz scenariuszowych

  • Udział w projektach strategicznych obszaru Finansowego oraz całej organizacji w obszarze wdrożenia nowych systemów oraz dostosowania narzędzi i raportów funkcjonujących w organizacji do potrzeb biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane profile: ekonomiczny; matematyczny

  • Znajomość zagadnień z zakresu kontrolingu, rachunkowości zarządczej, analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw

  • Wiedza na temat systemów informatycznych wspierających procesy kontrolingowe oraz wiedza na temat funkcjonowania systemów księgowych typu ERP

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, Power BI

  • Otwartość na rozwój nowych umiejętności i poznawanie narzędzi

  • Zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami Oracle, Hyperion Planning, TM1

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie hybrydowym: 4 dni pracy zdalnej, 1 dzień pracy w biurze w Pabianicach

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Premię roczną

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Premia miesięczna