Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BMPN

  • UML

Mile widziane

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań IT spełniających cele i potrzeby klientów (sektor funduszy inwestycyjnych),

  • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów

  • Projektowanie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności systemów

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną zgodnie z przyjętymi normami i standardami

  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów, właścicielami produktu, jak też zespołem deweloperskim i z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, informatyczne lub ścisłe),

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia analizy biznesowej i/lub systemowej, mile widziane w branży finansowej,

  • Wiedza i umiejętność tworzenia modeli analitycznych w oparciu o notację BPMN i/lub UML,

  • Doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,

  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania,

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość oraz rzetelność,

  • Kreatywność oraz otwartość na nowe inicjatywy technologiczne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Enterprise Architect

  • Znajomość AGILE/SCRUM/KANBAN

  • Znajomość branży finansowej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów,

  • Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, karty podarunkowe, vouchery,

  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole,

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu,

  • Sekcje zainteresowań pracowników,

  • Firmowe spotkania przy planszówkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

O nas

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Przewiń do profilu firmy