Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy analityk biznesowo - systemowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ESKOM IT Sp. z o.o.

    ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

    ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

    Dla zespołu wdrożeniowego (firma dystrybucyjna) poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie dokumentacji procesów,
    • Uczestniczenie w opracowaniu scenariuszy testowych,
    • Koordynowanie testów systemu z udziałem użytkowników,
    • Zarządzanie dokumentacją projektową,
    • Udział w testowaniu oraz potencjalnie w konfiguracji testów automatycznych.

    Wymagania

    • Ok. 1 rok doświadczenia w obszarze testowania systemów informatycznych,
    • Znajomość zagadnień związanych z dokumentowaniem wymagań do systemu informatycznego,
    • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. JIRA),
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dokładność i systematyczność,
    • Mile widziana znajomość zagadnień testowania lub chęć rozwoju w tym kierunku.

    Oferujemy

    • Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę,
    • Zaangażowanie: do sierpnia 2019 z możliwością kontynuacji,
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
    • Pracę w wykwalifikowanym zespole,
    • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach prosimy o zamieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ESKOM IT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zimnej 2 lok. 24, 00-138 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Zakres przetwarzanych danych wynika z udostępnionego przez Pana/Panią dokumentu cv, a przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji procesów rekrutacyjnych".

    Informujemy: Przetwarzane dane mogą być udostępnianie innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z ESKOM IT sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych. Przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej ewentualnego wycofania oraz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym czasie, jednak nie wpłynie to na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail [email protected]".

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.