Młodszy analityk biznesowy - Administrator systemów Comarch ERP XL, Optima oraz Intense

Torus Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Torus Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Od lat realizujemy inwestycje w oparciu o najwyższe standardy z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań na trójmiejskim rynku nieruchomości. Tworzymy zgrany zespół specjalistów i twórczych ludzi z pasją, zapewniający sprawną realizację naszych projektów, dbając jednocześnie o to, by praca była przyjemnością. Pozytywna energia i życzliwość, stała się w naszej firmie kluczem do wspólnego sukcesu. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na kolejny krok w Twojej karierze, dołącz do nas!

Kogo szukamy?
Młodszy analityk biznesowy / Administrator systemów Comarch ERP XL, Optima oraz Intense

Zadania:

  • administrowanie i zarządzanie systemem Comarch ERP XL i Optima oraz Intense,
  • wsparcie użytkowników, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów techniczno-funkcjonalnych,
  • przygotowanie raportów systemowych,
  • nadzór nad prawidłową rejestracją danych w systemach,
  • analiza potrzeb użytkowników systemów i dopasowywanie rozwiązań systemowych,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu nowych funkcjonalności systemów,
  • testowanie zmian dotyczących systemów.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w realizacji podobnych zadań,
  • bardzo dobra znajomość Comarch ERP XL i Optima, znajomość Intense będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka zapytań SQL,
  • dobra znajomość Crystal Reports,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne,
  • duża dyscyplina wewnętrzna, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, terminowość, rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • atutem będzie ogólna znajomość problematyki z zakresu księgowości.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - etat
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole, w dobrze skomunikowanym miejscu
  • Benefity: nauka języka angielskiego, karta Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe
Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą
przycisku aplikowania do dnia 14.09.2020 r.

UWAGA: w trakcie rekrutacji planowana jest krótka weryfikacja
powyżej wskazanych umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy