Oferta pracy

Młodszy analityk biznesowy ds. RPA

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i identyfikacja potencjału automatyzacji procesów biznesowych na potrzeby wdrażania rozwiązań Robotic Process Automation

  • Przygotowywanie koncepcji i opracowanie prototypów wdrożeń rozwiązań RPA

  • Projektowanie, budowa, testy produkcyjne wdrożenie robotów – wprowadzanie drobnych zmian konfiguracyjnych

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych

  • Współpraca z ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie optymalizacji lub automatyzacji procesów

  • Znajomość co najmniej jednego z rozwiązań RPA np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere

  • Umiejętności analitycznego i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów

  • Podstawowa znajomość notacji BPMN/UML

  • Mile widziana znajomość podstaw C#, .NET, PL/SQL

  • Dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w codziennej pracy

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę nad ciekawymi, rozwojowymi projektami obejmującymi całą grupę kapitałową

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie

  • Dodatkowe benefity w postaci m.in. opieki medycznej i karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy