Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowy IT

BMS sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BMS sp. z o.o.

aleja Słowiańska 10B

Warszawa

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie
oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki.

Specjalizujemy się w sektorze finansowym,
z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż
z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych
oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi
na specyficzne wymagania klientów.

Zakres zadań:

  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych Klienta (tworzenie nowych funkcjonalności/rozwiązań, dostosowywanie istniejącego produktu)
  • współpraca z zespołem programistycznym i Kierownikiem Projektu
  • prezentowanie produktu obecnym i przyszłym klientom
  • wsparcie przy opracowywaniu specyfikacji rozwiązań
  • opracowywanie scenariuszy testowych i testowanie rozwiązań
  • wsparcie testów akceptacyjnych systemów informatycznych z udziałem klientów
  • wsparcie przy tworzeniu dokumentacji dla użytkowników systemów

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o kierunku informatycznym/matematycznym/ekonomicznym lub równoważnego doświadczenia projektowego
  • co najmniej rocznego doświadczenia w realizacji komercyjnych projektów informatycznych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wiedzy na temat metodologii testowania oprogramowania
  • podstawowej znajomości architektury systemów informatycznych
  • samodzielności, skrupulatności, dociekliwości i komunikatywności

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi wspierających testowanie oprogramowania
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych i hurtowni danych
  • znajomość języka Java
  • umiejętność modelowania procesów, struktur danych i projektowania ekranów użytkownika
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk
  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne
  • Kuchnia, soki, owoce
  • Lekcje angielskiego
  • Hackathony, szkolenia, konferencje
  • Bezpłatny parking
  • Opieka medyczna
  • Piłkarzyki Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku aplikowania.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez BMS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Miejsce pracy: Warszawa Bielany
blisko metra Słodowiec

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy