Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Biznesowy (k/m)

Westwing.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów, analiz, rekomendacji biznesowych dla działu finansów, HR, sprzedaży, logistyki a czasami bezpośrednio dla naszego CEO – nie bój się, nie gryzie 😊
  • Pozyskiwanie danych do analizy za pomocą zapytań SQL – mamy kilka różnych systemów, zawierających wiele tabel z danymi, więc Twoim zadaniem będzie odnalezienie właściwych, abyśmy na ich podstawie mogli podjąć najlepsze decyzje
  • Przygotowywanie/aktualizowanie makr wykorzystywanych w firmie (VBA) – już teraz mamy ich sporo, ale zdarza się, że coś się psuje i trzeba je naprawić lub po prostu stworzyć coś od początku
  • Wspieranie procesów sprzedażowych – np. zweryfikowanie jak dobrze sprzedawało się dane krzesło w przeszłości; czy konkretnych bombek kupić 20, czy 50; jak często ktoś klikał w dany produkt na stronie; czy dostawca dostarcza produkty na czas – to praca na zapleczu, ale ogromnie ważna, żeby to co pojawi się na stronie, było najlepszym wyborem

Nasze wymagania

  • SQL (poziom zaawansowany) – warunek konieczny, sprawdzane podczas rekrutacji
  • Excel (poziom zaawansowany) – warunek konieczny, sprawdzane podczas rekrutacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Dobra znajomość VBA – mile widziane (a jeśli nie umiesz, to chęć nauki)
  • Wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze e-commerce
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, udziału w innowacyjnych projektach biznesowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz wywierania wpływu na biznes
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • Pracę na pełen etat w godzinach biurowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w biurze w centrum Warszawy (w obecnej sytuacji także pracę zdalną)
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze, ubezpieczenie grupowe)
  • Udział w wydarzeniach integracyjnych organizowanych przez firmę (obecnie głównie w formie zdalnej)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad półtora miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 10 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 433 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Młodszy Analityk Biznesowy (k/m), Twarda 18, Warszawa