Bocian Pożyczki

Młodszy Analityk Biznesowy

Bocian PożyczkiO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie danych na potrzeby budowy i rozwoju modeli scoringowych

  • pomoc w budowie i rozwijaniu modeli scoringowych

  • wykonywanie bieżących analiz jakości portfela pożyczkowego

  • przygotowywanie danych finansowych związanych z funkcjonowaniem biznesu

  • współpraca z innymi działami w celu przygotowania interpretacji analizowanych danych

  • sporządzanie raportów oraz ich analiza i prezentacja na podstawie danych z wielu źródeł

  • uczestnictwo w usprawnianiu i modyfikacji systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów (preferowane ekonomiczne, informatyczne)

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dużą ilością danych

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych finansowych

  • umiejętność szybkiego filtrowania i prezentacji danych oraz wyciągania wniosków

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, terminowość oraz rzetelność

  • mile widziana znajomość Tableau

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu posiadanych kompetencji

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy

  • pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem poszerzającej udziały w rynku

  • dostęp do projektów rozwojowych i szkoleniowych oferowanych przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 20 lat. Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone – dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe: w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

Jest nas ponad 2000 osób, w Centrali oraz w 32 oddziałach w całej Polsce – koniecznie dołącz do nas!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ - APLIKUJ NA STANOWISKO KIEROWNIK ZESPOŁU DORADCÓW!

Przewiń do profilu firmy