Młodszy analityk biznesowy (rynek ubezpieczeń)

Sygnity S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta

  • dokumentowanie wymagań oraz potrzeb klienta

  • przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

  • opracowywanie modelów architektury biznesowej na bazie istniejących modeli oraz poprzez tworzenie nowych

  • szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, a szczególnie w ubezpieczeniach majątkowych

  • posiadasz wiedzę z zakresu działania systemów informatycznych w branży ubezpieczeniowej

  • swoją przyszłość wiążesz z analizą biznesową i chcesz rozwijać się w tym kierunku

  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office

  • posiadasz łatwość precyzyjnego formułowania opisu wypracowanych rozwiązań i umiejętność przekonywania do zaproponowanych rozwiązań

  • świetnie organizujesz swój czas pracy

  • umiesz i lubisz pracować w zespole

Mile widziane

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

  • posiadasz umiejętność modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML, BPMN

  • znasz Enterprise Architect i Jira

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • ubezpieczenie grupowe

  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dostęp do językowej platformy e-learningowej

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Nie stosujemy pudełkowych, gotowych rozwiązań. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Przewiń do profilu firmy