Logo Pracuj.pl

Młodszy analityk biznesowy / sprzedaży

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

Równoległa 5

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz ilościowych i jakościowych w oparciu o dane wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • dbałość o jakość i spójność raportowanych danych
  • śledzenie zmian i trendów zachodzących na rynku
  • wspieranie innych działów w analizie danych
  • administracja systemów CRM

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych lub ekonomicznych (także student/-ka ostatnich lat studiów)
  • biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość VBA
  • dobra znajomość (zarówno w mowie jak i w piśmie) języka angielskiego
  • rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne
  • umiejętność zarządzania informacjami
  • rzetelność, dokładność i obowiązkowość

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence, lub w obszarach wykonywania analiz sprzedaży i danych marketingowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Młodszy analityk biznesowy / sprzedaży, Równoległa 5, Włochy, Warszawa