Oferta pracy

Młodszy Analityk biznesowy w dziale kontrolingu

Würth Polska Sp. z o.o. O firmie

Würth Polska Sp. z o.o.

Posag 7 Panien 1

Warszawa

MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY W DZIALE KONTROLINGU
Miejsce pracy: Diamond Business Park Warszawa Ursus (okolice Factory Outlet)

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz jednorazowych analiz (głównie w obszarze sprzedaży)
  • Regularne monitorowanie wyników ilościowych i jakościowych sprzedaży oraz przygotowywanie na ich podstawie wniosków
  • Kontakt z pracownikami działu sprzedaży w celu przedstawienia oraz omówienia wyników
  • Udział w projektach związanych z usprawnianiem procesów wewnętrznych
  • Udział w tworzeniu i zapewnieniu bieżącego funkcjonowania narzędzi wspierających pracę działu kontrolingu
  • Bieżąca współpraca z innymi działami (w szczególności sprzedaży, marketingu, księgowości, floty samochodowej, compliance)

Twój profil:

  • Jesteś na początku swojej ścieżki kariery oraz masz maksymalnie roczne doświadczenie w kontrolingu działu sprzedaży
  • Zdolności analityczne w obszarze pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych
  • Dobra znajomość MS Excel, mile widziana będzie znajomość MS Access (tworzenie kwerend), dodatku Power BI (Power Pivot oraz Power View) oraz PowerPoint
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i ustną
  • Umiejętność nawiązywania relacji oraz komunikatywność
  • Otwartość na okazjonalną pracę z przedstawicielem handlowym w terenie – wspólne wizyty u klientów

Gwarantujemy Ci:

  • Możliwość rozwoju w obszarze kontrolingu
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 33 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy