Młodszy Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 03.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

    Obecnie poszukujemy kandydatów
    na nowo powstające stanowisko:

    MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY
    Nr ref. AB/DST/12/2018

    Lokalizacja: Warszawa, ul. Bonifraterska 17

    www.beck.pl

    Zapraszamy osoby, które mają doświadczenie w obszarze analizy baz danych i wymagań biznesowych. Poszukujemy osoby, który na podstawie danych źródłowych z systemów ERP i CRM będzie kontrolować, analizować i wyciągać istotne dla biznesu wnioski. Osoby biegle wykorzystującej funkcje MS Excel oraz mającej zaawansowane umiejętności w zakresie języka SQL.

    Główne zadania:

    • Bieżący nadzór nad przeprowadzanymi selekcjami bazodanowymi
    • Przygotowywanie skryptów bazodanowych w zakresie zarządzania danymi i ich przetwarzania
    • Pomoc w zarządzaniu bazą danych, dbałość o integralność danych, weryfikacja nieścisłości
    • Monitorowanie oraz analiza jakości i ilości danych
    • Proponowanie rozwiązań w obszarze baz danych (w tym teleadresowych)
    • Przygotowywanie analiz i raportów wspierających politykę sprzedażową
    • Ścisła współpraca z działem biznesowych systemów informatycznych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość MS SQL
    • Znajomość relacyjnych baz danych i narzędzi raportujących
    • Zaawansowana znajomość MS Office, zwłaszcza Excel (makra, VBA)
    • Rozwinięte umiejętności analityczne
    • Zdolność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych źródeł
    • Inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań
    • Zdolności interpersonalne i komunikatywność – umiejętność pracy w grupie
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość aktualnych trendów rynkowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Elastyczny czas pracy
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych - polityka finansowania szkoleń i nauki języków
    • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
    • Dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
    • Wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

    Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.