Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Biznesowy

ZEME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
4 7006 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ZEME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jana Pawła Woronicza 31/21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc

  • analiza danych operacyjnych i operacyjno-finansowych

  • współpraca z Działami Sprzedaży, Operacji i IT

  • mapowanie i optymalizacja procesów

  • udział w projektach IT

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w analizie danych operacyjnych i/lub operacyjno-finansowych

  • kreatywność i chęć ciągłej nauki zaawansowanych funkcji Excel/Google Sheets

  • doświadczenie w pracy opartej o procesy

  • wysoka kultura komunikacji

  • otwartość i chęć nauki zagadnień technicznych oraz środowiskowych

To oferujemy

  • umowa o pracę (4800-6000 pln brutto) [istnieje możliwość kontraktu B2B]

  • prywatna opieka medyczna + możliwość preferencyjnego wykupu pakietu rodzinnego

  • praca w szybko rozwijającej się firmie (300% wzrostu rocznie) w branży recyklingu

  • narzędzia pracy: telefon, laptop

  • możliwość pracy częściowo zdalnej (do 60% czasu)

  • szkolenia z analizy danych i metodologii prac projektowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

ZEME to start-up technologiczny rozwijający branżę odpadów przemysłowych. W naszym Zespole znajdziesz programistów, analityków, pasjonatów i wieloletnich praktyków rynku odpadowego. Wspólnie budujemy platformę wymiany odpadów online. ZEME powstało z pasji do gospodarki odpadami oraz przekonania popartego doświadczeniem, że każdy proces można wykonać sprawniej z korzyścią dla biznesu naszych Klientów i środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy