Oferta pracy

Młodszy Analityk Biznesowy

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych klientów poprzez rewizję danych i dokumentacji

  • Ścisła współpraca pomiędzy globalnymi zespołami: przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML), zabezpieczeń, IT, aktywów, operacyjnym.

  • Ocena ryzyka operacyjnego

  • Przygotowywanie najlepszych rozwiązań w zarządzaniu aktywami klientów międzynarodowych

  • Współpraca przy tworzeniu strategii zarządzania zabezpieczeniami

Nasze wymagania

  • Komunikatywny język angielski

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel PowerPoint)

  • Wysokie umiejętności analityczne, zdolność skutecznego rozwiązywania problemów

  • Dbałość o szczegóły, duża motywacja i pewność w podejmowaniu decyzji

  • Zdolność adaptacji do zmian i ciągłe stawianie sobie nowych wyzwań

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w banku lub instytucji finansowej

  • Wyższe wykształcenie (Ekonomia, Prawo, Finance, Bankowość)

  • Znajomość tematyki finansowej: AML, KYC, loans, credit, collateral, assets, due dlligence

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta – międzynarodowego banku inwestycyjnego z biurem w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Analityk Biznesowy.

Harvey Nash is a global recruitment consultancy and IT outsourcing service provider. With over 2,500 employees in 40 locations across the USA, Europe and Asia-Pacific. We work with clients, both large and small, to deliver a portfolio of services: technology recruitment, IT outsourcing and leadership services.

Przewiń do profilu firmy