Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy analityk biznesowy

Adrenalina Consulting Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Adrenalina Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

Daimlera 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie analiz biznesowych i funkcjonalnych wymagań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych. W zakresie obowiązków jest opracowywanie modeli procesów w notacji BPMN, opracowywania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, dokumentowanie przypadków użycia systemów informatycznych. Projekty prowadzimy wg metodyk klasycznych jak Prince2 jak również zwinnych Agile. Analizy będą wykonywane przy współpracy z właścicielami procesów po stronie klienta. Do obowiązków przypisanych do stanowiska należy również ścisła współpraca z zespołem programistycznym w zakresie budowy i rozwoju systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Rozumienie podstawowych zjawisk gospodarczych i biznesowych

  • Łatwość posługiwania się narzędziami informatycznymi

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność organizowania własnej pracy i zaangażowanie w realizowane projekty

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • udział w unikatowych projektach informatycznych

  • pracę z renomowanymi klientami

  • pracę w doświadczonym zespole i w doskonałej atmosferze

  • szkolenia oraz dostęp do platformy szkoleniowej

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiągnięć zawodowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet motywacyjny

  • wyjazdy i zajęcia integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Adrenalina Consulting specjalizuje się w analizie, optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Będąc partnerem firmy OpenText realizujemy projekty w oparciu o platformę zarządzania procesami biznesowymi OpenText MBPM, postrzeganej przez niezależne firmy consultingowe jako jedną z wiodących i najnowocześniejszych na świecie, a obecnie rozwijamy dział analiz i wdrożeń w oparciu o system Camunda. Bierzemy udział w dużych projektach informatycznych, w tym finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Więcej o firmie na stronach www.adrenalinaconsulting.pl

Przewiń do profilu firmy