Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do projektu realizowanego na rzecz jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży ubezpieczeń, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejscowość:
    WARSZAWA/ŁÓDŹ/
    BIAŁYSTOK
    Poziom:
    JUNIOR
    Model Współpracy:
    UMOWA O PRACĘ
    Czas trwania:
    BEZ TERMINU KOŃCOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Rozwijanie analiz wspierających podejmowanie decyzji w zakresie polityki cenowej.
    • Budowanie strategii cenowych.
    • Rekomendowanie działań zapewniających realizację celów biznesowych.
    • Monitoring wpływu wdrożonych zmian na bieżący portfel ubezpieczeń.
    • Sporządzanie analiz na potrzeby zarządzania produktami ubezpieczeniowymi.
    • Zapewnienie odpowiedniej jakości informacji zarządczej.
    • Współpraca z Zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż.

    Oczekiwania:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (aktuariat, analityczne wsparcie sprzedaży).
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.
    • Dobra znajomość Excel i SQL.
    • Bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, ich analizy oraz wyciągania wniosków.
    • Otwartość, samodzielność.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z Earnix i/lub Emblem.
    • Znajomość rynku ubezpieczeniowego.
    • Wiedza na temat produktów ubezpieczeniowych.

    Oferta:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy w ramach projektu BigData i Machine Learning.
    • Wpływ na rozwój i wizerunek firmy.
    • Bardzo dobra atmosfera w pracy.
    • Elastyczne godziny pracy.

    INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest ARforce Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Mikołaja Reja 13/15.

    Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Twoją rzecz procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz otrzymać tutaj: www.arforce.pl/odo